Tavolinë komodine e thjeshtë e montuar në mur 0475

Përshkrim i shkurtër:

#Emri: Tavolinë krevatore e thjeshtë e montuar në mur 0475
#Material: Pllakë grimcash
#Numri i modelit: Yamaz-0475
#Përmasat: 42.5*33*36 cm
#Ngjyra: E zezë, e bardhë, dru natyral
#Stil: Moderne e thjeshtë
#Customized: Personalizuar
#Paketimi: Paketim standard
#Raste të aplikueshme: Dhoma gjumi, Hotel, Apartament


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

1

përshkrim i produktit

Kjo është një #tavolinë lundruese e montuar në mur me një dizajn minimalist që lejon që #tavolina e shtratit të funksionojë mirë në çdo stil dhome dhe të koordinohet me mobiljet tuaja ekzistuese.Kjo #tavolinë pranë krevatit do t'i shtojë më shumë veçori dekorative dhe praktike dekorit tuaj.
Me linjat e saj të thjeshta të drejta, kjo #tavolinë pranë krevatit ka një dizajn elegant, klasik dhe disponohet gjithashtu në një larmi ngjyrash të njohura.Dizajni i gjerë i sirtarit të #tavolinës së krevatit ofron hapësirë ​​shtesë ruajtjeje, duke e bërë të lehtë dhe të shpejtë instalimin e #tavolinës së shtratit në mur.

2

Madhësia

Ky #komodinë minimaliste e montuar në mur disponohet në ngjyrë të zezë, të bardhë dhe druri.Madhësia e #tavolinës së shtratit të montuar në mur është 42,5*33*36 cm.Dizajni kompakt dhe praktik i #tavolinës pranë krevatit mund të shfrytëzojë plotësisht hapësirën në të dy anët e krevatit në dhomën e gjumit për të përmbushur nevojat e përdoruesve për të pirë ujë, për të lexuar libra dhe për të ruajtur sendet përpara se të shkojnë në shtrat.

Materiali

Kjo #tavolinë pranë krevatit të dhomës së gjumit është bërë prej grimcash të cilësisë së lartë me një rimeso.Ky material ka një kokërr të pastër druri që shpreh ndërthurjen e artit dhe natyrës.Përveç kësaj, materiali është i dendur dhe miqësor me mjedisin.Shfaqje e shkëlqyer e kristalizimit të artit pamor.

3
11

Detaje Design

Kjo #tavolinë kompakte dhe e thjeshtë pranë dhomës së gjumit krijon tre shtresa të hapësirës së ruajtjes.Pjesa e sipërme e tavolinës mund të mbajë gota uji dhe telefona celularë dhe sirtari i ruajtjes së #tavolinës pranë shtratit mund të ruajë sende private, duke ndihmuar në mbrojtjen e privatësisë personale.Pjesa e poshtme e sirtarit të #tavolinës së shtratit është një ndarje ruajtëse, e cila gjithashtu mund të vendosë dhe ruan sende, të cilat mund të plotësojnë nevojat e përdoruesve për të ruajtur sendet e vogla në dhomën e gjumit.

Detaje Design

Kjo #tavolinë pranë krevatit është projektuar për çmontim dhe montim.Përdoruesit mund ta montojnë atë sipas udhëzimeve të instalimit që kemi vendosur në paketë.Montimi i #tavolinës pranë krevatit mund të përfundojë për rreth 20 minuta.Komodinat vijnë të gjitha me dokumente të qarta montimi që do t'ju udhëheqin në të gjitha hapat.Nëse keni ndonjë pyetje gjatë procesit të montimit, ju lutemi mos ngurroni të na kontaktoni për mbështetje të menjëhershme.

2
3

Shqyrtimet e klientëve

Bleva 5 prej tyre në dy muajt e fundit.Ata duken të shkëlqyera dhe ne i bashkojmë lehtësisht.E mora sot dhe e mora për rreth 20 minuta.Është shumë e lehtë për t'u montuar.Unë jam thjesht një vajzë!Është shumë i fortë dhe pak i rëndë.Erdhi i paketuar mirë dhe erdhi 2 ditë më herët se sa pritej.
Kjo është një komodinë e bukur e vogël.Tabela në vetvete është shumë e qëndrueshme.Vetë sirtari është mjaft i fortë për t'u futur brenda kornizës.

Asambleja është e lehtë.Pjesët janë të shënuara mirë dhe pjesët përshtaten mirë.Përshkrimet janë kryesisht fotografi.

1_副本

Profili i Kompanisë

Shouguang Yamazon Home Materials Co., Ltd, u themelua në vitin 2012, duke u fokusuar në prodhimin dhe përpunimin e mobiljeve të paneleve në ditët e para.Marka jonë është Yamazonhome.Kompania është e vendosur në Nr. 300 Yuanfeng Street, Shouguang City, Provinca Shandong.Kompania mbulon një sipërfaqe prej 12,000 metrash katrorë dhe ka katër linja plotësisht automatike të prodhimit të mobiljeve me panele.Ajo prodhon çdo vit mobilje të ndryshme panelesh, si garderoba, rafte librash, tavolina kompjuteri, tavolina kafeje, tavolina zhveshjeje, dollapë, kabinete televizori, bufe dhe lloje të tjera mobiljesh me panele..Fokusimi në prodhimin OEM të produkteve të mobiljeve.Me zhvillimin e tregtisë elektronike ndërkufitare, për të përmbushur nevojat e klientëve për blerjen e mobiljeve në Kinë, kompania jonë ka zgjeruar llojet e produkteve të vetë-prodhuara, si përpunimin dhe prodhimin e divaneve të brendshme, divanëve mbështetës me motor. , mobilje për ambiente të jashtme, materiale mobilimi kompensatë, produkte gjysëm të gatshme prej druri dhe mobilje për kafshë shtëpiake.Në të njëjtën kohë, ofron shërbime prokurimi dhe inspektimi të llojeve të ndryshme të mobiljeve në Kinë.Kompania jonë ka talente dhe kontakte profesionale për prodhimin e mobiljeve në industrinë e mobiljeve, dhe mund t'u ofrojë klientëve shërbime profesionale të prodhimit, prokurimit dhe inspektimit.Koncepti ynë kryesor është t'u ofrojmë klientëve shërbime profesionale të personalizuara të mobiljeve.Ju mirëpresim të na kontaktoni për të diskutuar bashkëpunimin në produktet e mobiljeve dhe materialet e mobiljeve.
Në vitin 2021, kompania jonë regjistroi rishtas markën e mallrave sportive yamasenhome dhe ndërtoi një linjë të re prodhimi profesionale të dërrasave të sërfit me fryrje, e specializuar në prodhimin dhe prodhimin e produkteve të dërrasave të sërfit me fryrje për tregtinë elektronike ndërkufitare të Amazon.Mirëpritni klientët brenda dhe jashtë vendit që të vijnë në fabrikë për të diskutuar bashkëpunimin.

Pas sherbimit te shitjes

 

*Garancia*

1 Vjet Mbulim

Shërbimet pas shitjes dhe garancia e kthimit të parave
Pasi të merrni mobiljet tona nëse ato janë dëmtuar, ne do t'ju kthejmë paratë e plota në llogarinë tuaj të dhënë ose do t'ju dërgojmë mobiljet e reja brenda një jave.

Ju lutemi vini re: garancia nuk mbulon dëmtimin fizik të qëllimshëm, lagështinë e rëndë ose dëmtimin e qëllimshëm.
* Për më tepër, ne garantojmë gjithashtu që të gjitha produktet tona të funksionojnë kur t'i merrni ato, përveç nëse përcaktohet ndryshe.Kënaqësia juaj është e rëndësishme për ne, kështu që nëse produkti juaj është DOA (Dead On Arrival), na njoftoni dhe na kthejeni atë brenda 30 ditëve nga data e blerjes.Ne do t'ju dërgojmë një zëvendësim sapo të marrim artikullin tuaj të kthyer (Shpenzimet që lidhen me kthimin e artikujve nuk janë të rimbursueshme. Ne do të paguajmë kostot e bëra për dërgimin e zëvendësimit).
* Garancia do të jetë e pavlefshme nëse produktet keqpërdoren, keqpërdoren ose modifikohen në çfarëdo mënyre.
* Tarifat e rimbushjes mund të shkaktohen në rastet e rimbursimeve për shkak të ndryshimit të mendjes.Vetëm për blerësit ndërkombëtarë
* Detyrimet, taksat dhe tarifat e importit nuk përfshihen në çmimin e artikullit ose në koston e transportit.Këto tarifa janë përgjegjësi e blerësit.* Ju lutemi kontrolloni me zyrën doganore të vendit tuaj për të përcaktuar se cilat do të jenë këto kosto shtesë përpara ofertimit ose blerjes.
* Tarifat e përpunimit dhe të trajtimit për artikujt e kthimit janë përgjegjësi e blerësit.Një rimbursim do të lëshohet sa më shpejt që të jetë e mundur praktikisht dhe klientit do t'i jepet një njoftim me email.Rimbursimi vlen vetëm për koston e artikullit Mohim përgjegjësie
Nëse jeni të kënaqur me blerjen tuaj, ju lutemi ndani përvojën tuaj me blerësit e tjerë dhe na lini përshtypje pozitive.Nëse jeni të pakënaqur me blerjen tuaj në ndonjë mënyrë, ju lutemi flisni me ne fillimisht!
Ne jemi të lumtur t'ju ndihmojmë të zgjidhni çdo problem dhe nëse situata e kërkon këtë, ne do të ofrojmë rimbursime ose zëvendësime.
Ne përpiqemi t'i ndihmojmë klientët tanë të korrigjojnë çdo problem brenda kufijve të arsyeshëm.
Në varësi të situatës, ne mund të kemi ende kërkesa për garanci.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  • facebook
  • linkedin
  • Cicëroj
  • YouTube