Ardhje e re

procesi më i mirë

Fusha e veprimit

Më profesionale

JETA PERFEKTE

SHUMË MËNYRA PËR TË RUAJTUR

YAMAZONHOME

PROFILI

Mirë se vini në Shouguang Yamazon Home Materials Co., Ltd.
Shouguang Yamazon Home Materials Co., Ltd, u themelua në vitin 2012, duke u fokusuar në prodhimin dhe përpunimin e mobiljeve të paneleve në ditët e para.Marka jonë është Yamazonhome.Kompania është e vendosur në Nr. 300 Yuanfeng Street, Shouguang City, Provinca Shandong.Kompania mbulon një sipërfaqe prej 12,000 metrash katrorë dhe ka katër linja plotësisht automatike të prodhimit të mobiljeve me panele.Ajo prodhon çdo vit mobilje të ndryshme panelesh, si garderoba, rafte librash, tavolina kompjuteri, tavolina kafeje, tavolina zhveshjeje, dollapë, kabinete televizori, bufe dhe lloje të tjera mobiljesh me panele..Fokusimi në prodhimin OEM të produkteve të mobiljeve.Me zhvillimin e tregtisë elektronike ndërkufitare, për të përmbushur nevojat e klientëve për blerjen e mobiljeve në Kinë, kompania jonë ka zgjeruar llojet e produkteve të vetë-prodhuara, si përpunimi dhe prodhimi i divaneve të brendshme,mbështetëse për ngritjen e fuqisëdivane, mobilje të jashtme, materiale mobilimi kompensatë, produkte gjysëm të gatshme prej druri dhe mobilje për kafshë shtëpiake.Në të njëjtën kohë, ofron shërbime prokurimi dhe inspektimi të llojeve të ndryshme të mobiljeve në Kinë.Kompania jonë ka talente dhe kontakte profesionale për prodhimin e mobiljeve në industrinë e mobiljeve, dhe mund t'u ofrojë klientëve shërbime profesionale të prodhimit, prokurimit dhe inspektimit.Koncepti ynë kryesor është t'u ofrojmë klientëve shërbime profesionale të personalizuara të mobiljeve.Ju mirëpresim të na kontaktoni për të diskutuar bashkëpunimin në produktet e mobiljeve dhe materialet e mobiljeve.Në vitin 2021, kompania jonë regjistroi rishtas markën e mallrave sportive yamasenhome dhe ndërtoi një linjë të re prodhimi profesionale të dërrasave të sërfit me fryrje, e specializuar në prodhimin dhe prodhimin e produkteve të dërrasave të sërfit me fryrje për tregtinë elektronike ndërkufitare të Amazon.Mirëpritni klientët brenda dhe jashtë vendit që të vijnë në fabrikë për të diskutuar bashkëpunimin.

Produktet e veçuara

eksploroni më shumë

  • facebook
  • linkedin
  • Cicëroj
  • YouTube