Kabineti anësor i kombinuar me dru hekuri me shumë sirtarë 0647

Përshkrim i shkurtër:

#Emri: Kabineti anësor i kombinuar me dru hekuri me shumë sirtarë 0647
#Material: hekur, dërrasë grimcash
#Numri i modelit: Yamaz-0227
#Përmasat: 91 x 38 x 49 cm
#Ngjyra: Kafe fshatare
#Lloji i montimit: Montimi në dysheme
#Customized: Personalizuar
#Paketimi: Paketa e postës
#Raste të aplikueshme: Dhoma e ndenjes, Dhoma e gjumit, Zyra e Shtëpisë


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

1

përshkrim i produktit

Ky është një #kabinet ruajtjeje me tre sirtarë i projektuar në një stil modern.Ky #kabinet elegant dhe kompakt sirtar siguron që ju të keni hapësirë ​​të mjaftueshme magazinimi, duke zënë shumë pak hapësirë!Ju lejon të ruani të gjitha pajisjet, skedarët dhe aksesorët tuaj në një vend.Ky #kabinet anësor i magazinimit me shumë sirtarë është i vogël dhe delikat dhe nuk do të zërë shumë hapësirë ​​në tokë, por ju ofron një hapësirë ​​të madhe magazinimi.Është i vogël dhe delikat dhe nuk do të zërë shumë hapësirë ​​në tokë, por ju ofron një hapësirë ​​të madhe magazinimi.Ky #kabinet depoje në dysheme mund të përdoret si një dollap banjo, ruajtje kuzhine ose si një #dollap anësor në dhomën e ndenjes dhe dhomën e gjumit.

6

madhësia

Madhësia e #kabinetit anësor të ruajtjes me tre sirtarë:
Lartësia: 91 cm
Gjerësia: 49 cm
Thellësia: 38 cm
Lartësia nga këmba në këmbë: 19 cm
Ky #kabinet anësor i ruajtjes miraton një dizajn të ngushtë strukture vertikale dhe dizajni i ruajtjes me shumë sirtarë është i përshtatshëm për të akomoduar shumë artikuj.

material

Materialet e përdorura për prodhimin e #kabinetit anësor të magazinimit me tre sirtarë:
Ky #kabinet i bollshëm anësor është i punuar me karton të kuq me cilësi të lartë dhe këmbë hekuri të spërkatura me bojë të zezë.
Pllaka e grimcave me cilësi të lartë është bërë nga grimca të forta druri, me kapacitet mbajtës dhe qëndrueshmëri të qëndrueshme.Këmbët metalike prej hekuri me cilësi të lartë sigurojnë gjithashtu qëndrueshmërinë e strukturës së #kabinetit të magazinimit.Përdoruesit mund të zgjedhin me siguri #kabinetin tonë të ruajtjes së thjeshtë dhe në modë.

3
4

magazinimit

Ky #kabinet i ngushtë vertikal me shumë sirtarë anësor i ruajtjes së thjeshtë është projektuar me hapësirë ​​të mjaftueshme magazinimi.
Ky #kabinet ruajtjeje është projektuar me tre sirtarë për ruajtjen e sendeve të privatësisë.Përdoruesit mund të ruajnë artikujt e tyre sipas nevojave të tyre për të arritur ruajtjen dhe renditjen e rregullt të artikujve.
Përveç kësaj, #dollapët me shumë sirtarë mund të vendosen kudo që dëshironi.Për shembull, në kuzhinë, dhomën e gjumit, dhomën e ndenjes dhe korridorin, ky #kabinet ruajtës me shumë sirtarë mund t'i japë lojë të plotë funksionit të tij praktik të ruajtjes.

Detajet

Kjo kabina e thjeshtë anësore e ruajtjes kafe #t është bërë nga dërrasa grimcash me cilësi të lartë.
Pllakat me cilësi të lartë janë të dekoruara me teksturë të imët druri të ngurtë, duke paraqitur teksturë të bukur natyrale, me rezistencë të mirë ndaj ujit dhe pastrim të lehtë.Fshijeni butësisht me një leckë për të hequr papastërtitë në sipërfaqen anësore të #kabinetit.Ky #kabinet anësor i ruajtjes është shumë i qëndrueshëm, gjë që mund të sigurojë mbështetje të qëndrueshme dhe përdorim afatgjatë të #kabinetit anësor.

5

Më shumë detaje të #kabinetit të thjeshtë modern të magazinimit: 1. Sirtarët praktikë dhe të gjerë të instaluar në #kabinetin anësor të ruajtjes janë të lidhura nëpërmjet harduerit me cilësi të lartë, i cili mund të sigurojë që struktura e kabinetit anësor të jetë shumë e qëndrueshme.2. #Kabineti anësor i ruajtjes mbështetet nga këmbët metalike të cilësisë së lartë prej hekuri të spërkatura me bojë të zezë për të siguruar një strukturë më të qëndrueshme të #kabinetit anësor të ruajtjes.3. #Kabineti anësor është projektuar për të parandaluar kthesën, gjë që mund të sigurojë më mirë vendosjen e qëndrueshme të #kabinetit anësor.Përdoruesi duhet të përdorë mbajtësin e bashkangjitur për të rregulluar produktin në mur.4. Montimi i #kabinetit anësor të ruajtjes është shumë i përshtatshëm, dhe përdoruesit mund ta kryejnë lehtësisht montimin e #kabinetit anësor sipas udhëzimeve të instalimit.Përdoruesit gjithashtu mund të na kontaktojnë nëse hasin probleme gjatë procesit të montimit dhe ne do t'i zgjidhim ato për ju në kohën e duhur.

2_副本

Shqyrtimet e klientëve

Këto diagrame janë të lehta për t'u mbledhur.Më pëlqen etiketa e secilës pjesë, duke përfshirë të gjithë harduerin.Më pëlqen përforcimi për të parandaluar që etiketat të bien nga sirtari gjatë gjithë rrugës.
Mua (mbi 70 vjeç) m'u deshën 13/4 orë për të përfunduar montimin dhe puna ishte e ngadaltë.
E bleva këtë kabinet sepse madhësia e tij është shumë e përshtatshme për hekurosjen.Është i pajisur me vegla presimi, hekur të tepërt, cohë presimi etj.

未命名

Profili i Kompanisë

Shouguang Yamazon Home Materials Co., Ltd, u themelua në vitin 2012, duke u fokusuar në prodhimin dhe përpunimin e mobiljeve të paneleve në ditët e para.Marka jonë është Yamazonhome.Kompania është e vendosur në Nr. 300 Yuanfeng Street, Shouguang City, Provinca Shandong.Kompania mbulon një sipërfaqe prej 12,000 metrash katrorë dhe ka katër linja plotësisht automatike të prodhimit të mobiljeve me panele.Ajo prodhon çdo vit mobilje të ndryshme panelesh, si garderoba, rafte librash, tavolina kompjuteri, tavolina kafeje, tavolina zhveshjeje, dollapë, kabinete televizori, bufe dhe lloje të tjera mobiljesh me panele..Fokusimi në prodhimin OEM të produkteve të mobiljeve.Me zhvillimin e tregtisë elektronike ndërkufitare, për të përmbushur nevojat e klientëve për blerjen e mobiljeve në Kinë, kompania jonë ka zgjeruar llojet e produkteve të vetë-prodhuara, si përpunimin dhe prodhimin e divaneve të brendshme, divanëve mbështetës me motor. , mobilje për ambiente të jashtme, materiale mobilimi kompensatë, produkte gjysëm të gatshme prej druri dhe mobilje për kafshë shtëpiake.Në të njëjtën kohë, ofron shërbime prokurimi dhe inspektimi të llojeve të ndryshme të mobiljeve në Kinë.Kompania jonë ka talente dhe kontakte profesionale për prodhimin e mobiljeve në industrinë e mobiljeve, dhe mund t'u ofrojë klientëve shërbime profesionale të prodhimit, prokurimit dhe inspektimit.Koncepti ynë kryesor është t'u ofrojmë klientëve shërbime profesionale të personalizuara të mobiljeve.Ju mirëpresim të na kontaktoni për të diskutuar bashkëpunimin në produktet e mobiljeve dhe materialet e mobiljeve.
Në vitin 2021, kompania jonë regjistroi rishtas markën e mallrave sportive yamasenhome dhe ndërtoi një linjë të re prodhimi profesionale të dërrasave të sërfit me fryrje, e specializuar në prodhimin dhe prodhimin e produkteve të dërrasave të sërfit me fryrje për tregtinë elektronike ndërkufitare të Amazon.Mirëpritni klientët brenda dhe jashtë vendit që të vijnë në fabrikë për të diskutuar bashkëpunimin.

Pas sherbimit te shitjes

*Garancia*

1 Vjet Mbulim

 

Shërbimet pas shitjes dhe garancia e kthimit të parave
Pasi të merrni mobiljet tona nëse ato janë dëmtuar, ne do t'ju kthejmë paratë e plota në llogarinë tuaj të dhënë ose do t'ju dërgojmë mobiljet e reja brenda një jave.

Ju lutemi vini re: garancia nuk mbulon dëmtimin fizik të qëllimshëm, lagështinë e rëndë ose dëmtimin e qëllimshëm.
* Për më tepër, ne garantojmë gjithashtu që të gjitha produktet tona të funksionojnë kur t'i merrni ato, përveç nëse përcaktohet ndryshe.Kënaqësia juaj është e rëndësishme për ne, kështu që nëse produkti juaj është DOA (Dead On Arrival), na njoftoni dhe na kthejeni atë brenda 30 ditëve nga data e blerjes.Ne do t'ju dërgojmë një zëvendësim sapo të marrim artikullin tuaj të kthyer (Shpenzimet që lidhen me kthimin e artikujve nuk janë të rimbursueshme. Ne do të paguajmë kostot e bëra për dërgimin e zëvendësimit).
* Garancia do të jetë e pavlefshme nëse produktet keqpërdoren, keqpërdoren ose modifikohen në çfarëdo mënyre.
* Tarifat e rimbushjes mund të shkaktohen në rastet e rimbursimeve për shkak të ndryshimit të mendjes.Vetëm për blerësit ndërkombëtarë
* Detyrimet, taksat dhe tarifat e importit nuk përfshihen në çmimin e artikullit ose në koston e transportit.Këto tarifa janë përgjegjësi e blerësit.* Ju lutemi kontrolloni me zyrën doganore të vendit tuaj për të përcaktuar se cilat do të jenë këto kosto shtesë përpara ofertimit ose blerjes.
* Tarifat e përpunimit dhe të trajtimit për artikujt e kthimit janë përgjegjësi e blerësit.Një rimbursim do të lëshohet sa më shpejt që të jetë e mundur praktikisht dhe klientit do t'i jepet një njoftim me email.Rimbursimi vlen vetëm për koston e artikullit Mohim përgjegjësie
Nëse jeni të kënaqur me blerjen tuaj, ju lutemi ndani përvojën tuaj me blerësit e tjerë dhe na lini përshtypje pozitive.Nëse jeni të pakënaqur me blerjen tuaj në ndonjë mënyrë, ju lutemi flisni me ne fillimisht!
Ne jemi të lumtur t'ju ndihmojmë të zgjidhni çdo problem dhe nëse situata e kërkon këtë, ne do të ofrojmë rimbursime ose zëvendësime.
Ne përpiqemi t'i ndihmojmë klientët tanë të korrigjojnë çdo problem brenda kufijve të arsyeshëm.
Në varësi të situatës, ne mund të kemi ende kërkesa për garanci.


 • E mëparshme:
 • Tjetër:

 • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni
  • facebook
  • linkedin
  • Cicëroj
  • YouTube