Училишна чанта за детска градинка ученичка детска облека за наставна опрема Кабинет од цврсто дрво

Краток опис:

#Име на производ: Училишна чанта во градинка Ученички деца облека шкаф од цврсто дрво
#Број на производ: Yamazon-L070
#Материјал на производот: игла цврсто дрво
#Тип на производ: кабинет за училишни чанти
#Склопување: Треба да се состави
#Боја: природна боја или прилагодена
#Големина на производот: 120*30*80cm
#Место на потекло: Шандонг, Кина


Детали за производот

Ознаки на производи

13

Детал

Кога во семејството има дете, бидејќи и двајцата родители треба да работат за да ги подмират трошоците од секојдневниот живот, немаат време да се грижат за детето и да си играат со детето.Друштвото кое му треба на детето не можеме да го обезбедиме од нас, има едно место кое може да го збогати детството на детето, тоа е училиштето.Училиштето е место кое на децата може да им даде знаење и моќ!Детето расте од дете кое ништо не знае до одличен ученик во иднина.Секој напредок мора внимателно да се предава од училиштето и од наставниците.

1

.

Древните рекоа: "Постои често пат за дијаметар, учење без карпа горчлив брод."Училиштето е она што им дозволува на нашите деца да го најдат трикот за учење, но и на нашите деца да ја најдат среќата што ни припаѓа во учењето.

Детето е чамец за пловидба, училиштето му даде на детето едро, со едрото нашите деца можат да одат подалеку, ќе видат поширок свет.На клупите и наставата за СИДА што се користат во училиштата се потребни висококвалитетни материјали.Нашите образовни материјали користат висококвалитетно цврсто дрво за да обрнат внимание на здравиот развој на децата и да произведуваат производи за совест.

5

.

Нашата фабрика се придржува до диверзифицираниот производствен концепт за да одговори на различните потреби на градинките.Можеме да избереме два вида цврсто дрво за производство на овој ормар за торби, силвестр и даб, или можеме да го прилагодиме според потребите на клиентите.Нашите постоечки спецификации на производи се 120*30*80cm, со 12 и 15 решетки.

Клиентите кои сакаат високи перформанси можат да изберат руски бор од камфор.За квалитет го препорачуваме дабот, а за #кабинетот сместен во семејството го препорачуваме дабот.Мерењето на големината на производот на нашиот #кабинет за складирање торби ќе направи грешки поради факторите на производствени серии, алати и опера.

12

.

Поради фотографирање, прикажување, светлина и други причини, сликата на производот може да има различни степени на суптилна разлика во боја на различни прикази, што е нормално, вистинската боја ќе биде предмет на примениот објект.Нашиот кабинет за складирање торби без притисок, плоча со дебелина од 17 мм, така што носивоста на производот е зајакната, тродимензионален дизајн, заштедува простор.Аголот на #кабинетот е внимателно полиран, цилиндерот на производот е фино полиран, а аголот е мазен и мазен.

Нема гребење, така што децата нема да ги гребат рацете и да претставуваат закана за нивните тела.Завртка со скриен тип, завртката за поврзување на производот користи дизајн од конкавен скриен тип и дрвена рамнина, без испакнување, спречува гребење на децата.

7_副本

.

8

.

Борот е еден вид четинари (обични четинари се бор, ела, кедар), има мирис на бор, жолта боја, лузна од фурункул, брз одговор на атмосферската температура, полесно се отекува и исклучително тешко се суши природно, затоа треба да се вештачката обработка, како што се сушење, одмастување, ги отстранува органските соединенија, белењето и обединетата боја на дрвјата и дрвјата, за да не биде лесно да се излади.Во културната историја на мебелот, незаменливи се креативните идеи на северните Европејци, основачите на боровиот мебел.

ЗА НАС

14
1

.

Shouguang Yamazon Home Materials Co., Ltd е основана во 2012 година, фокусирајќи се на производство и преработка на панел мебел во раните денови.Нашиот бренд е Yamazonhome.Компанијата се наоѓа на улицата Јуанфенг бр. 300, градот Шогуанг, провинцијата Шандонг.Компанијата се простира на површина од 12.000 квадратни метри и има четири целосно автоматски линии за производство на мебел од панели.Годишно произведува разновиден мебел од панели, како што се гардероби, полици за книги, компјутерски маси, масички за кафе, облекување маси, кабинети, кабинети за ТВ, гардероби и други видови на панел мебел..Фокусирајте се на OEM производство на производи за мебел.Со развојот на прекуграничната е-трговија, со цел да се задоволат потребите на клиентите за купување мебел во Кина, нашата компанија ги прошири видовите на самопроизведени производи, како што се преработка и производство на софи во затворен простор, софи со подвижни подигачи , надворешен мебел, материјали за мебел иверица, Дрвени полупроизводи и мебел за домашни миленици.Во исто време обезбедува набавка и инспекциски услуги на различни видови мебел во Кина.Нашата компанија има професионални таленти за производство на мебел и контакти во индустријата за мебел и може да им обезбеди на клиентите професионално производство, набавка и услуги за инспекција на мебел.Нашиот основен концепт е да им обезбедиме на клиентите професионални приспособени услуги за мебел.Ве поздравуваме да не контактирате за да разговараме за соработка во производи за мебел и материјали за мебел.
Во 2021 година, нашата компанија ново го регистрираше брендот за спортска опрема yamasenhome и изгради нова професионална линија за производство на производи за даска за сурфање на надувување, специјализирана за производство и производство на производи за даска за сурфање на надувување за прекуграничната е-трговија на Амазон.Добредојдовте клиенти дома и во странство да дојдат во фабриката за да разговараат за соработката.

*Гаранција*
1 година покриеност
Услуги по продажбата и гаранција за враќање на парите
Ве молиме имајте предвид: гаранцијата не покрива намерно физичко оштетување, силна влага или струен удар поради статички краток спој, вметнување во оштетена опрема итн.
* Покрај тоа, ние исто така гарантираме дека сите наши производи работат кога ќе ги добиете, освен ако не е поинаку наведено.Вашето задоволство ни е важно, па ако вашиот производ е DOA (Dead On Arrival), известете не и вратете ни го во рок од 30 дена од датумот на купување.Ќе ви испратиме замена веднаш штом ќе ја добиеме вашата вратена ставка (Трошоците поврзани со враќањето на артиклите не се враќаат. Ќе ги платиме трошоците направени при испраќањето на замената).
* Гаранцијата ќе биде неважечка доколку производите се злоупотребуваат, неправилно ракуваат или се менуваат на кој било начин.
* Надоместоците за обновување на залихите можеби се направени во случаи на рефундирање поради промена на мислењето.Само за меѓународни купувачи.
* Увозните давачки, даноци и давачки не се вклучени во цената на артиклот или трошоците за испорака.Овие трошоци се одговорност на купувачот.* Ве молиме проверете кај царинската испостава на вашата земја за да одредите кои ќе бидат овие дополнителни трошоци пред да наддавате или да купите.
* Надоместоците за обработка и ракување за повратните артикли се одговорност на купувачот.Рефундирањето ќе биде издадено веднаш штом е разумно изводливо и на клиентот ќе му биде доставено известување по е-пошта.Рефундирањето се однесува само на цената на ставката Одрекување од одговорност
Ако сте задоволни со купувањето, споделете го вашето искуство со другите купувачи и оставете ни позитивни повратни информации.Ако на кој било начин не сте задоволни со купувањето, ве молиме прво разговарајте со нас!
Ние сме среќни да ви помогнеме да решите каков било проблем и ако ситуацијата го бара тоа, ќе обезбедиме рефундирање или замена.
Се обидуваме да им помогнеме на нашите клиенти да го отстранат секој проблем во разумни граници.
Во зависност од ситуацијата, сè уште може да имаме барање за гаранција.


 • Претходно:
 • Следно:

 • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја
  • Фејсбук
  • линкедин
  • твитер
  • youtube